Dołącz do zespołu

W związku z nieustającym rozwojem spółki id3 poszukujemy utalentowanych entuzjastów IoT,
którzy poza wsparciem naszego zespołu będą rozwijać swoje skrzydła i realizować niecodzienne projekty.

eskperci
obsługa-klienta

Obsługa klienta

Wspieramy naszych klientów posiadając rzeczową wiedzę. Dbamy o pozytywne doświadczenie i jakość relacji z klientami. Jesteśmy entuzjastami technologii.
kreacja
Reklama-i-kreacja

Reklama i kreacja

Tworzymy ciekawe projekty w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami. Realizujemy pomysły w digitalu i offline. Pracujemy nad nowymi koncepcjami produktów. Rozwijamy kanały i platformy sprzedażowe.
finanse
Sprzedaż

Sprzedaż

Nawiązujemy relacje z klientami B2B i B2C. Skalujemy potencjał marki poszerzając grono klientów. Jednocześnie pracujemy nad ekspansją na rynkach zagranicznych. Wspieramy pozostałe działy tworząc unikalną ofertę.
dostawa
Logistyka

Logistyka

Starannie realizujemy zamówienia. Sprawdzamy stan hurtowni i magazynów. Urządzenia przechowujemy na terenie Polski, dzięki czemu transport do klienta wysyłany jest tego samego dnia.

Aktualne oferty

New Business Manager

Do rozwoju działu sprzedaży poszukujemy osoby ambitnej, odnajdującej się w technologiach IoT i posiadającej doświadczenie w relacjach B2B na terenie kraju.

Oczekujemy
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Biegłej umiejętności posługiwania się językiem angielskim;
  • Doskonałej organizacji pracy i samodzielność w działaniu, a także odnajdowanie się w pracy zespołowej;
  • Ambicji popartych wynikami i zaangażowaniem w rozwój firmy;
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i smart home;

  • Obowiązki
  • Utrzymanie i rozwój dobrych relacji z aktualnymi klientami;
  • Przygotowanie leadów sprzedażowych i pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • Opracowanie i negocjowanie umów;
  • W przyszłości planujemy sprzedaż zagranicą;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami przy projektowaniu nowych produktów i ofert sprzedażowych;
  • Raportowanie i bezpośrednia współpraca z dyrektorem zarządzającym i operacyjnym;
  • Zadania ad hoc wynikające z rozwoju firmy i rozbudowania struktury spółki;

  • Oferujemy
  • Pracę w młodym i świetnie zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dobre warunki finansowe z dodatkowymi premiami w zależności od zaangażowania;
  • Udział w rozwijaniu działu sprzedaży i możliwość awansu;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy;
  • 3 miesięczny okres próbny zakończony umową o pracę;
  • Odpowiedni budżet przeznaczony na rozwój i szkolenia;
  • Wyjścia integracyjne;

  • Junior Graphic Designer

    Na potrzeby działu kreatywnego poszukujemy grafika na stanowisko juniora do realizacji różnorodnych projektów w zakresie ecommerce i reklamy.

    Oczekujemy
  • Rozwiniętego zmysłu estetycznego;
  • Chęci rozwoju, inicjatywy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Dobrej znajomości oprogramowania Adobe (PS, AI, XD);
  • Podstawowej wiedzy z zakresu grafiki rastrowej i wektorowej;
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także odnajdowanie się w pracy zespołowej;

  • Obowiązki
  • Przygotowanie grafik do produktów i materiałów reklamowych (digital, offline);
  • Projektowanie wizualne marki;
  • Współpraca z działem technicznym, r&d i dyrektorem operacyjnym;

  • Oferujemy
  • Udział w rozwijaniu działu kreatywnego;

  • Aplikuj